برای گرفتن گواهینامه رانندگی چه آموزشگاهی برویم؟

ممکن است بین آزمونهایتان هم وقفه بیفتد بنابراین یادتان باشد که معاینات پزشکی شما 6ماه، قبولی آییننامهتان 2سال و قبولی مهارت رانندگیتان فقط یک سال اعتبار دارند و بعد از این مدت باید این موارد را دوباره اخذ کنید. یادتان باشد که شما ۲، ۳هفتهای باید به این آموزشگاه رفتوآمد داشته باشید، پس به سهل بودن رفتوآمدتان فکر کنید. اگر این اتفاق توسط اداره راهنمایی و رانندگی محرز شود، هم کارت مربیگری را باطل و هم آموزشگاه را پلمب میکند.

در این مرحله باید به مطب یکی از پزشکهای طرف قرارداد که از سوی آموزشگاه معرفی می شوند، بروید و نتیجه معاینات را دوباره به آموزشگاه رانندگی تحویل دهید.

انتخاب ساعتهای آموزش رانندگی کمی توافقی است، یعنی آموزشگاه وضعیت وقتهای آزاد شما را درنظر میگیرد و البته شما هم باید در تعیین ساعت آموزش کمی انعطاف داشته باشید. افرادی که سن ۷۰ سال به بالا دارند باید هر پنج سال یک­بار برای برای اطلاع از وضعیت جسمی و روانی خود اقدام کنند و در صورت نیاز به تعویض گواهینامه به راهنمایی و رانندگی مراجعه کنند. 3. آین آزمون های آنلاین رانندگی چند درصد به شما کمک کرده است ؟

آزمون آیین نامه اصلی آنلاین

یعنی راننده تمام سوابق خود را در گواهینامه همواره همراه دارد و افسران راهنمایی و رانندگی تنها با کنترل گواهینامه یک راننده درخواهند یافت که او تا چه اندازه خلاف کرده یا مشخصاتش چیست. قصد متوقف كردن او را دارد.

توجه به نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی و آیین نامه اصلی و در نهایت سخت ترین سوالات آیین نامه که در حقیقت مشکل درصد زیادی از افرادی است، که در این آزمون مردود می شوند، ماهیت این وب سایت را تشکیل می دهد.

همچنین ببینید: خطوط شطرنجی در وسط تقاطع نشان دهنده چیست

به این ترتیب به جای آنکه زمان زیادی را برای مطالعه منابع هدر دهید و پس از پایان مطالعه بخشهای زیادی را نیز فراموش کنید و پس از کلی زمان تلف کردن به سراغ سوالات بروید، از ابتدا با سوالات پیش بروید و مطالعه را بر اساس سوالات تنظیم کنید. ❖ آزمون های این برنامه بر اساس مطالب موجود در کتاب آموزش آیین نامه راهنمایی و رانندگی (آخرین کتاب آیین نامه موجود) تهیه شده است.

آیین نامه هر ساله توسط عده ای از کارشناسان خبره به روز رسانی می شود تا هنرجویان را همواره با به روز ترین اطلاعات موجود در زمینه رانندگی بسنجد.

امیرحسین می گوید : سلام من از طریق اپلیکشن وارد سوالات میشم اما فقط سوال اول از هر کدام باز میشه و بقیه سوالات نمیان،این مشکل قبلا وجود نداشت و من با انتخاب هر کدام از شماره آزمون ها تمام سوالات برایم به نمایش گذاشته میشد،ممنون میشم این مشکل را برطرف کنید.

شماها که میگید با نمونه سوال قبول میشید من کلی نمونه سوال خواندم چرا قبول نمیشم؟ نمونه سوال ها تراکتور میخوام چرا همش فقط به پایه ۳ می پردازید ما که میخواهیم گواهینامه تراکتور بگیریم هم دل داریم حواستون به ما هم باشه. سوال هشت-ضد یخ چه عملی در رادیاتور انجام می دهد ؟

– در صورتی که خودرو جوش آورده چه اقدامی بایستی انجام داد ؟ ۵۸- وسیلهی نقلیهی موتوری ویژه: وسیلهی نقلیهی موتوری که مخصوص انجام کارهای فنی و ساختمانی و جادهسازی و امثال آن است. نصب آیینه در دو طرف خارج وسیلهی نقلیه مجاز است. شهربانی پس از دریافت درخواست شمارهگذاری و مدارک لازم با رعایت مقررات مذکور در ماده ۵ برای شمارهگذاری وسیله ی نقلیه اقدام مینماید.

اما قبل از رفتن، این مدارک را آماده کنید تا دچار دردسر نشوید. در گام بعدی برایتان وقتی تعیین میشود تا در آزمون نهایی که توسط یک افسر راهنمایی و رانندگی گرفته خواهد شد حضور یابید.

پایه 1 حتما باید گواهینامه پایه 2 داشته باشیم.

وقتی برای دریافت گواهینامه پایه 1 مراجعه می کنید، نیاز به داشتن گواهینامه پایه 2 بوده و زمانی که برای دریافت گواهینامه پایه 2 اقدام می کنید، داشتن گواهینامه پایه 3 ضروری خواهد بود.

همچنین گواهینامههای پایه یک برای حمل بار بیش از ۶ تن یا جابهجایی افراد بیش از ۲۶ سرنشین و خودروهای سنگین صادر میشود. این گواهینامه برای حداکثر بار ۶ تن و جابهجایی ۲۶سرنشین صادر میشود. برای دریافت گواهینامه رانندگی پایه 1 حتما باید گواهینامه پایه 2 داشته باشیم.

کلاس های عملی رانندگی چقدر طول میکشد؟ یکی از موارد تخلف در این مرحله این است که شما در کلاس آموزشی حضور نیابید و مربی هم کارت یا کارنامه شما را به شکل صوری مهر کند. شما در این مرحله باید در 10تا 12جلسه آموزش عملی رانندگی شرکت کنید.

در این گواهینامه ها، نوع وسیله رانندگی مشخص و علاوه بر مشخصات فردی، محدودیتهای جسمی، گروه خونی و بیماریهای خاص در چیپ الکترونیکی قرار میگیرد.

https://about.me/majeedrezaei

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =