[bitpaypaiddownloads id="1"]

تست ایین نامه رانندگی با جواب

برای استفاده از تست های ازمون ایین نامه سایت تست درایور می توانید روی لینک زیر کلیک کنید

آزمون آیین نامه اصلی آنلاین

ازمونهای ازمایشی و تست شده ایین نامه رانندگی که می توانید به صورت رایگان استفاده کنید

قبولی در ازمونهای سایت تست درایور برابر است با قبولی های شما در امتحان اصلی ایین نامه

در هر حال هنگام عبور از روی ریلها مجاز به تعویض دنده نمیباشد. تحت پوشش یکی ازآموزشگاههای مجاز آموزش رانندگی باشد. فیلم آموزش رانندگی میخوام واقعا رانندگی من خیلی بده البته میگن رانندگی خانوما بده ولی من قبول ندارم بنظرم اتفاقا خانوم ها خیلی قوانین رو بیشتر رعایت می کنند و بخاطر همین هم بقیه فکر می کنند رانندگیشون بد هست ولی من واقعا رانندگی بدی دارم آزمون تستی رو قبول شدم الان یه فیلم آموزش رانندگی قوی میخوام که خوب توضیح بده تو این وضعیت نمیتونم برم کلاس عملی بگیرم میخوام فقط با فیلم آموزشی راننده حرفه ای بشم یه فیلم که پارک دوبل هم خوب توضیح داده باشه چون نقطه ضعف توی پارک دوبل هست.

– حداقل سن به ترتیب برای آموزش هنرآموزان پایه یکم و دوم 26 و 23 سال تمام. با خواندن این نمونه سوالات نیاز به هیچ کتاب و جزوه ای برای شرکت در آزمون و امتحان آیین نامه مقدماتی و اصلی ندارید.(سه آزمون را به صورت رایگان قرار دادیم برای مشاهده ۲۶ آزمون دیگر باید خرید کنید)این مجموعه از منابع بسیار معتبر جمع آوری شده که در آزمون های سال ۹۶ برگزار شده لازم به ذکر است پاسخنامه تمامی سوالات صحیح می باشد.

کمتر از 5 تن است.

گر چه در صورتی که به هر دلیلی وقت کافی برای مطالعه کل آیین نامه را ندارید، خواندن نمونه سوالات آزمون می تواند کمک شایانی برایتان باشد و احتمال قبولی را به شکل قابل توجهی افزایش دهد. 10) آمادگی در رانندگی شامل چه مواردی است؟ مقدار زمانی که برای پاسخ گویی به این سوالات در نظر گرفته شده، حداکثر 20 دقیقه می باشد.

-رانندگان تاکسیها موظفند پس از سوار شدن مسافر و مقارن شروع به حرکت تاکسیمتر را به کار اندازند. بنگاهها باید بارهای وسایل نقلیه را طوری بارگیری نمایند و محکم ببندند که هیچ گونه خطر افتادن یا چکه کردن یا باز شدن و یا پخش شدن در هوا وجود نداشته باشد.

گلگیرها و یا از درون اتاق به اطراف تجاوزنماید، حمل نمایند. کمتر از 5 تن است. برای قبولی در آیین نامه بهتر است این روش را نیز امتحان کنید. اگر به دنبال بهترین مجموعه سوال هستید حتما در نظر داشته باشید که نمونه سوال های آیین نامه اصلی سال ۹۹ را تهیه کنید.

مرجع مجموعه نمونه سوالات آیین نامه رانندگی ، آزمون های معتبری می باشد که در همین سال یعنی سال 1397 برگزار شده اند که صد البته به عنوان مرجعی دقیق و معتبر به حساب می آیند که می توانند توانایی های شما را در آزمون آیین نامه رانندگی ارتقاء ببخشند .

 

مانند آنها، بر حسب نیاز نمایند.

کدام یک از موارد زیر در خصوص کمک های اولیه صحیح می باشد؟ 24) كدام مورد زیر هنگام رانندگی در شب احتمال خطر را افزایش میدهد؟ نقلیه را جا به جا و یادمای آن را کاهش یا افزایش دهد. به طور معمولبا چرخهای فلزی بر روی ریل حرکت میکند. مانند آنها، بر حسب نیاز نمایند. آییننامه تطبیق داده و پروانه جدید اخذ نمایند. نباشد و به علاوه دارندگان گواهینامه پایه دوم اتومبیل فاقد یک چشم باید نقص میدان دید خود را با نصب آینه مخصوص در اتومبیل جبران نمایند. هیچ کس نمیتواند به شخص فاقد گواهینامهی رانندگی لازم، اجازهی رانندگی با وسیلهی خود را بدهد.

تعلیماتی بخواهند اتومبیلهای خود را به رنگهای مشخص و یکنواخت درآورند. اتوبوسی که نیروی محرکه آن به وسیله باتری یا نیروی برق تأمین میشود.

کامیونی که قسمت بار آن به وسیله تیغهای طولی به دو نیمه مساوی تقسیم شده باشد. کامیونی که حداکثر ارتفاع دیواره مقاوم اتاق بار آن از کف اتاق 80 سانتیمتر باشد. کدام گزینه از مصادیق حقوق شهروندی می باشد ؟ تست های اصلی آیین نامه راهنمایی و رانندگی و آزمون اصلی آیین نامه : این مجموعه سوالات شامل چه سوالات و جزواتی می باشد؟ از دیگر عوامل که موجب اهمیت خواندن نمونه سوالات آیین نامه اصلی می شود، توجه به این امر است که در آزمون های مختلف آیین نامه راهنمایی و رانندگی سوالات امتحان تکرار می شود.

به هرحال در هردو امتحان آیین نامه اصلی و مقدماتی نکته حائز اهمیت اینست که حتما نمونه سوالات آیین نامه را قبل از آزمون تهیه نمایید و آن ها را مرور کنید. دقت داشته باشید که این نمونه سوالات تنها برخی از نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی بود .

استفاده از موارد زیر در هنگام رانندگی ممنوع میباشد. کار میرود تاتوجه لازم را به استفاده کنندگان از راه در پشت سر وسیله نقلیه بدهد. 18) در جادههایی كه آشنایی كمتری دارید چگونه رانندگی كنیم؟

– تسلیم اصل اسناد محل آموزشگاه و اتومبیلها به راهنمایی و رانندگی محل. پلاکها و ابطال اسناد مربوط. در نقاط غیرمسکونی و خارج از شهر توقف کوتاه یا طولانی وسایل نقلیه حتماً بایستی در خارج از مسیر عبور وسایل نقلیه و عابرین پیاده انجام گیرد به نحوی که رانندگان وسایل نقلیه در حال حرکت از فاصله هفتاد متری، وسیلهی نقلیه متوقف را به سهولت بینند. هر گاه مأمور راهنما در محل تقاطع راهآهن حضور داشته باشد عبور از تقاطع باید با فرمان او انجام گیرد. انحراف مسیر مستقیم راه در سطح قائم. تغییر تدریجی ارتفاع سطح تمام شده راه در امتداد طولی مسیر.

منبع : نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی 【جدید جدید جدید】

برای تست و ازمایش قرارد داده شده است

 

[bitpaypaiddownloads id=”1″]

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 4 =