خرید گواهینامه رانندگی ؟

خرید یا فروش گواهینامه رانندگی

به هیچ عنوان گول کسانی که به شما قول خرید گواهینامه رانندگی در ایران می دهند نخورید و به دام این افراد کلاهبردار نخورید

راحترین راه اگر نمی توانید ایین نامه رانندگی قبول شوید و کتاب ایین نامه برای شما سخت می باشد همین خواندن سوالات ایین نامه یا زدن تست های ایین نامه رانندگی می باشد که شما می توانید در سایت تست درایور از ازمونهای رایگان آن استفاده کنید

آزمون آیین نامه اصلی آنلاین (تست آیین نامه 1401)

خواهش می کنم پول خود را به این افراد سود جو ندهید یا به عبارتی پول خود را دور نندازید و وقت و زمان خود را تلف نکنید کافیه دوساعت وقت گذاشته و همین تست ها را بزنید هم پول پول خود را دور نداختید و هم وقت خود را تلف نمی کنید و به صورت قانونی گواهینامه خود را می توانید دریافت کنید.

– هر گاه دو یا چند وسیلهی نقلیه از دو یا چند راه مختلف به مدخل تقاطع هم عرض یا میدانی برسند حق تقدم عبور با وسیلهای است که در طرف راست وسیله دیگر قرار دارد. سوار کردن بیش از سه نفر (با راننده) در قسمت جلوی وسیلهی نقلیه و همچنین گذاشتن بار یا اشیا دیگر در جلو یا عقب آن اعم از داخل یا خارج که مانع دید راننده گردد ممنوع است. کاری که شما باید انجام دهید دانلود خلاصه نکات کتاب آیین نامه است که قوانین و علائم به صورت ساده، روان و مفید در آن ذکر گردیده، نکات مهم یادآوری شده و نمونه از سوالات نیز همراه جزوه آییننامه راهنمایی و رانندگی باشد که شما مرور و تمرین و تکرار جزوه آییننامه رانندگی بتوانید به تمامی قوانین و مقررات و همچنین مسائل فنی خودرو مسلط شوید. با ما همراه باشید تا نمونه سوالات آیین نامه اصلی سال 99 با جواب را حل نماییم. بخشی از سوالات ، سوال های فنی بخشی سوالات مربوط به تابلوهای راهنمایی رانندگی و بخشی نیز سوالات از نکات مهم کتاب آیین نامه است . نمونه سوالات فنی در واقع بخشی از سوالات آیین نامه اصلی است . ۵- در مبدل کاتالیستی که بخشی از سیستم اگزوز در خودرهای پیشرفته می باشد چه عملیاتی انجام می شود ؟ .

همچنین ببینید: انواع گواهینامه رانندگی ترکیه

تست ایین نامه

۱- وظایف سیستم اگزوز خودرو یا تخلیه دود در خودرو را نام ببرید ؟ ۲- سیستم اگزوز قبل از خارج نمودن گازهای باقی مانده از عمل احتراق و انفجار در موتور ، وظیفه دارد نسبت به کاهش دو نوع آلایندگی ناشی از موتور اقدام نماید . هیچ کس حق ندارد در حالی که سوار دوچرخه یا کفشهای چرخدار یا سهچرخههای بدون رکاب یا اتومبیلهای اسباببازی است به وسایل نقلیهی در حال حرکت تکیه نماید و آنها را وسیلهی حرکت خود یا حرکت وسیلهای که بر آن سوار است قرار دهد.

– کنار وسایل نقلیهای که خود متوقف میباشند. رانندگان این قبیل وسایل نقلیه موظفند هنگامی که عبور آنها از تقاطع راهآهن مجاز است قبل از رسیدن به آن توقف کامل کنند و پس از مشاهدهی طرفین و اطمینان از عدم خطر احتمالی از آن جا بگذرند. کلیه رانندگان وسایل نقلیه برای سوار و پیاده کردن سرنشینان خود بایستی فقط در محلهای مجاز و در منتهیالیه سمت راست سوارهرو توقف نمایند. هیچ رانندهای مجاز نیست وسیلهی نقلیهای را که موتور آن روشن است ولو در محل مجاز متوقف سازد و خود از آن پیاده و دور گردد.  ازمون ایین نامه

۱۹- حق تقدم عبور عبارت است از …. هیچ کس حق ندارد وسیلهی نقلیهای را که متعلق به او نیست یا راننده آن نمیباشد بدون اجازه کسی که آن را در اختیار دارد از محل خود حرکت دهد یا با آن رانندگی کند مگر مأموران انتظامی آن هم در حدود مقررات و وظایف قانونی. ۱- در موقع برخورد با وسایل نقلیه امدادی که دستگاههای اخبار صوتی یا بصری خود را به کار انداخته باشند باید وسیلهی نقلیه را به منتهیالیه سمت راست راه هدایت و عنداللزوم تا گذشتن وسایل نقلیه امدادی متوقف شوند. ۲- برای گردش به چپ بایستی از فاصله یکصد متری تقاطع با دادن علامت وارد مسیر سمت چپ شد به طوری که پس از ورود به تقاطع وسیله در مرکز تقاطع قرار گیرد و سپس با رعایت حق تقدم عبور وسایل نقلیهای که مستقیم در حرکتند با حداقل سرعت به چپ گردش نماید. برای گردش به چپ بایستی از فاصله یکصد متری تقاطع با دادن علامت وارد مسیر سمت چپ شد به طوری که پس از ورود به تقاطع وسیله در حدود مرکز تقاطع قرار گیرد. ۸- روغن های معمولی در حدود چند کیلومتر کارایی دارند ؟ به تصور برخی از داوطلبان، سوالات متفاوتی برای آزمون راهنمایی و رانندگی در شهر های مختلف طراحی می شود.

حل نمونه سوالات فنی را برای آمادگی قبل از آزمون آیین نامه اصلی فراموش نکنید و همین طور نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی که به طور اختصاصی برای شما تهیه کرده ایم را قبل از آزمون مقدماتی آیین نامه راهنمایی و رانندگی خود بخوانید . کامیونهای بزرگ و وسایل نقلیه دیگری که دارای یدکهای طویل هستند موقع عبور در راههای غیر مسکونی باید فاصله بیشتری با وسایل نقلیه جلوی خود داشته باشند به طوری که وسیلهی نقلیه دیگری که از آنها سبقت میگیرد بتواند پس از سبقت، مجدداً در جلوی آنها وارد مسیر اولیه بشود. برای شرکت در آزمون آنلاین آیین نامه اصلی سال ۱۴۰۰ بر روی آزمون مورد نظر خود کلیک کنید. ۲- مقابل مدخل خیابانها و جادهها و کوچهها یا مدخل اتومبیل روی ساختمانها. در خیابان یا در تقاطعی که وسایل نقلیه رو به روی یکدیگر حرکت میکنند، هر گاه وسیلهای بخواهد گردش به چپ کند، حق تقدم با وسیلهی نقلیهای است که مستقیم عبور مینماید. در محل پارک کنار خیابان حق تقدم برای پارک کردن با وسیلهای است که ضمن حرکت به عقب مشغول پارک کردن است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =