رهگیری گواهینامه رانندگی

گواهینامه های ایین نامه رانندگی معمولا بین 20 تا یک ماه به دست شما خواهخد رسید اما شما می توانید از لینک زیر گواهینامه خود را رهگیری کنید

https://najatracking.post.ir/

بعد از ورود به سایت در قسمت جهت جستجو ابتدا نوع سند را انتخاب نمایید گزینه گواهینامه را انتخاب کرده و کدملی خوداتان را وارد می کنید.

منبع : نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی 【جدید جدید جدید】

عجله نداشته باشید. دستپاچگی ممکن است کار دستتان بدهد. دلیل آن هم اینست که خیلی از سوالات امتحان آیین نامه را نمی توان دقیقا در کتاب آیین نامه پیدا کرد یا ممکن است خیلی در دید راس ما نباشد . معمولا یکی دو نفر پیدا میشوند که نوبتشان را کنسل میکنند و شما می توانید آن وقت را ثبت نام کنید . برای این کار کافیست با یکی از شمارههای اشخاصی که تعلیم رانندگی میدهند و میتوان آنها را در مجلات ایرانی به وفور یافت تماس گرفته و برای تعلیم برنامه ریزی کنید.

اگر چه با داشتن گواهینامه بینالمللی به مدت سه ماه میتوان در ونکوور رانندگی کرد، اما توصیه میشود به دلیل آشنا نبودن با قوانین رانندگی در کانادا هر چه سریعتر نسبت به دریافت گواهینامه این کشور اقدام شود. این ترجمه که باید در خود ونکوور انجام شود، لازم است حتما توسط مترجمین دارای لایسنس رسمی مترجمی کانادا انجام پذیرد. اگرچه شرایط کلی اخذ گواهینامه در کانادا برای تمامی استانها یکی بوده و اختلاف بیشتر در جزئیات است، اما سعی کرده ایم مراحل اخذ گواهینامه را برای هر شهر به شکل جداگانه بررسی نمائیم. یکی از مهمترین مراحل برای دریافت گواهینامه کسب نمره قبولی در آزمون آیین نامه است.

بین المللی به شکل کارت، دفترچه و یا هردوی این ها می­باشد.

در این مطلب مراحل اخذ گواهینامه در ونکوور را به شما نشان خواهیم داد. لازم است به این موضوع اشاره کنیم که چنانچه قبلاً در ایران رانندگی نکرده اید و یا سابقه رانندگی شما کمتر از ۲ سال است، ابتدا باید آزمون اول Road Test را بدهید. پس از دو سال میتوانید آزمون Road Test 2 را بدهید که در صورت قبولی به شما گواهینامه کامل داده خواهد شد که دیگر دارای هیچ گونه محدودیتی نیست. سپس به این مرکز مراجعه کرده و کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی را به صورت رایگان دریافت نمایید. شخص دارنده، به واسطه سندی که در دست دارد، حق رانندگی با وسایل نقلیه موتوری را در کشورهای غیر از وطنش دارد و می­تواند با وسیله شخصی خود به انجام سفر و تفریحات خود بپردازد.

گواهینامه رانندگی بین المللی به شکل کارت، دفترچه و یا هردوی این ها می­باشد. اگر تمایل به اخذ گواهینامه رانندگی بین المللی یک ساله در کشور ایران دارید، باید بابت آن حدود 109 هزارتومان پرداخت کنید. گواهینامه رانندگی بین المللی در ایران توسط کانون جهانگردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی که 164 عضو دارد و گواهینامه رانندگی بین المللی در تمامی این کشورها معتبر و قابل استفاده می­باشد، صادر می­گردد. گواهینامه رانندگی بین المللی ، مدرکی است که از طریق مراجع دارای صلاحیت صادر شده و به شما اجازه رانندگی در خارج از کشوری که این گواهینامه را در آن اخذ کرده اید، می­دهد.

ایین نامه رانندگی

این هزینه در سال ۲۰۲۰ حدود هزار یورو یا بیشتر از این مقدار خواهد بود. کسانی که اولین بار است گواهینامه می گیرند و به اصطلاح new driver هستند تا یک سال فقط با این گواهینامه و به همین شکل می توانند رانندگی کنند. اما؛ بهتر است بدانید که دریافت آن از بسیاری کارهای اداری که تاکنون انجام داده­اید، راحت تر است و چون این گواهینامه توسط کانون جهانگردی و اتومبیل رانی که یک سازمان جهانی است، صادر می­شود، مراجعه کنندگان کمتر دچار کاغذ بازی های اداری می­شوند. طبق آماری که مالدار به دیجیاتو اعلام میکند، حدود ۲۰ درصد از شرکت کنندگان آزمون شهری در اولین آزمون خود قبول میشوند. ۱۰ مراجعه کنید. البته باید توجه داشته باشید که دریافت مجدد گواهینامه المثنی نسبت به بار اول سختتر است، چرا که طبق قوانین آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای دریافت گواهینامه المثنی برای بار دوم، باید از تاریخ صدور گواهینامه المثنی اولیه یک سال تمام بگذرد. ۴۳- قطعات اصلی: کلیهی قسمتهای اساسی وسیلهی نقلیه که طبق این آییننامه باید شمارهگذاری شود مانند موتور و شاسی و اتاق که تعویض آنها باعث تغییر مشخصات اساسی وسیلهی نقلیه میگردد. قبل از اینکه آزمون را بدهید باید خود را آماده این امتحان کنید.

ضمنا می توانید امتحان آیین نامه را به فارسی هم بدهید.

صرفاً خواندن سوالات آیین نامه اصلی شما را از هر کتاب یا جزوه دیگری بی نیاز می کند و شما را برای شرکت در امتحان آیین نامه اصلی آماده می کند. با روزی نیم ساعت استفاده از نرم افزار آموزش آیین نامه، آماده آزمون شوید. کلاسهای عملی از آموزش سادهترین موارد رانندگی مانند صکادرات (روشن کردن ماشین، تنظیم کردن صندلی و آینه) شروع میشود و تا مسائل پیچیدهتری مثل دور دوفرمانه و پارک دوبل ، پارک ال ادامه می یابد. بر اساس اعلام وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، حق الزحمه پزشکان معاین متقاضیان گواهینامه از تاریخ 1-4-94 مبلغ 200،000 ریال (بیست هزار تومان) میباشد.

اگر می­خواهید در ایران گواهینامه رانندگی بین المللی یک ساله ماشین و موتور سیکلت بگیرید، مجبور به پرداخت حدود 132 هزار تومان هستید. برای امتحان آیین نامه یا knowledge test داشتن کارت PR و و ترجمه گواهینامه ایران لازم است. ضمنا می توانید امتحان آیین نامه را به فارسی هم بدهید. البته نسخه ترجمه شده کتاب هم موجود است که در کتابفروشی های ایرانی می توانید آن را تهیه کنید. ولی کسانی که گواهینامه قبلی دارند می توانند بلافاصله امتحان رانندگی در شهر را بدهند. در این مطلب براتون جدید ترین چاپ کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی رو برای دانلود گذاشته ایم.

https://bazar4h.tumblr.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + هفده =