سوالات فنی ایین نامه :: نمونه سوالات آزمون فنی رانندگی

خودرویی است که برای حمل انسان ساخته شده و ظرفیت آن با راننده حداکثر 6 نفر است. ج – پلاک خودرویی که با اعلام مراجع صلاحیت دار فرسوده اعلام میشود. این تابلو چه خطری را اعلام می کند؟ در روز آزمون رانندگی آیین نامه اصلی، تا آنجا که می توانید استرس و نگرانی را از خود دور کنید چرا که یکی از عوامل عدم قبولی در این آزمون، می تواند، بالا بودن مقدار زیاد استرس باشد.

چگونه بار اول در آزمون آیین نامه اصلی آنلاین  قبول شویم ؟ متقاضیانی که به علت مشغله زیاد نمی توانند کتاب آیین نامه را بخوانند و وقت برای مطالعه بسیار کم دارند. بیشتر به شكل دایره با نوار حاشیه قرمز رنگ و نوع ممنوعیت به وسیله علامت مشخص میشود فقط تابلوی ایست هشتضلعی و رعایت حقتقدم مثلث برعكس است. ۳- تابلوی راهنمایی و رانندگی زیر یعنی چه ؟ اگر گواهینامهی رانندگی یا کارت شهری مفقود شود یا از بین برود دارنده آن میتواند تقاضای صدور المثنی کند.

همچنین ببینید: خطوط شطرنجی در وسط تقاطع نشان دهنده چیست

یک سازهمشترک بوده و ظرفیت آن با راننده حداقل 27 نفر است.

اگر تمام سئوالات داخل برنامه رو یاد بگیرید خیلی راحت نمره قبولی میگیرید. 4. اگر پیشنهادی برای بهتر شدن این آزمون ها دارید ممنون می شیم مطرح کنید. ۱- در موقع روبرو شدن با وسیلهی نقلیهای که از جهت مخالف حرکت میکند. پرتاب شدن به بیرون خودرو شود و حداقل دارای دو نقطه اتکا باشد.

در مقابل سوالاتی که پاسخ درست به آنها می دهید برای مرور در فواصل زمانی بلندتری از شما پرسیده می شود تا در ذهن تثبیت شود. کامیونی که حداکثر ارتفاع دیواره مقاوم اتاق بار آن از کف اتاق 80 سانتیمتر باشد. یک سازهمشترک بوده و ظرفیت آن با راننده حداقل 27 نفر است. راست به چپ ازشماره یک به بالاشماره گذاری میشوند. کار میرود تاتوجه لازم را به استفاده کنندگان از راه در پشت سر وسیله نقلیه بدهد. توقف اضطراریوسایل نقلیه به کار میرود. اجزایی با نیرویکافی به چرخها متصل بوده، عمل نمایند. این چراغ ازتقاطع و گذرگاه پیاده با احتیاط و سرعت کم عبور نمایند.

راهنمایی و رانندگی،اصلی تلقی میگردد.

5- با سرعت ترافیك هماهنگ باشید. چرا نباید در سرعت های بالا از ترمز دستی استفاده کرد؟ ۶- کدام یک از موارد در خصوص تبدیل نور بالا به پایین اشتباه است ؟ که وسیله نقلیه در حال راندن به عقب بوده و یامیخواهد به عقب براند. نقلیه ازدرجه اعتبار ساقط و غیر مجاز تلقی شود. راهنمایی و رانندگی،اصلی تلقی میگردد.

و با نصب علایمراهنمایی و رانندگی، فرعی تلقی میشود. 127) دنده عقب برای چه مواقعی استفاده میشود؟ سوال شش-روغن جعبه دنده (گیربکس یا واسکازین)هر چند کیلومتر پیمایش نیاز به تعویض دارد ؟ مقامات صلاحیت دار برای کنترلو تنظیم عبور و مرور تعیین و به کار برده میشود. و گاز که بهوسیله راهنمایی و رانندگی تعیین و با علایم ویژه مشخص میشود. در این خیابانها محل عبور عابران پیاده از عرض خیابان باید مشخص باشد.

تبصره 2 – آموزش هنرآموزان زن، باید توسط مربیان زن انجام گیرد. این جزوه شامل ۵ جلسه آموزش آیین نامه میباشد که توسط استاد شهسواری تدریس شده است . تحت پوشش یکی ازآموزشگاههای مجاز آموزش رانندگی باشد. یکی از چالشهایی که حین آزمون رانندگی با آن مواجه میشوید، اتومبیلی است که با آن آزمون میدهید.

این ازمونهای ایین نامه که از 1 تا 18 گذاشتید برای همه استانها یا شهر ها یکی هست ؟ این سوالات برای قبولی در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی کافی است و به خواندن کتاب نیاز نمی باشد. Jump to 🌟 نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی با جواب رایگان – نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی با جواب رایگان. سعی شد تعدادی از نمونه سوالات آیین نامه اصلی برای آمادگی شما در آزمون آیین نامه اصلی را با هم حل کنیم .

ما در این برنامه برای آزمون مقدماتی، 18 نمونه آزمون و برای آزمون اصلی، 20 نمونه آزمون فراهم کرده ایم. دسترسی به حجم زیاد سوالات، امکان رسیدن به نتیجه دلخواه و قبولی در آزمون را برای شما ایجاد کرده است. بارگیری وکشیدن دنباله بند و غیره به کار میرود. و رانندگیصادر و به مالک وسیله نقلیه تسلیم میگردد. آنها باعث تغییرمشخصات اساسی وسیله نقلیه میگردد. برای عبورایمن دانش آموزان از عرض سواره رو راهها مأمور میگردد. برای سواری و وانت 120 كیلومتر در ساعت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =