آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی تهران و شهرهای دیگر

ازمون ایین نامه تهران و شهرهای دیگر همه یکسان می باشد شما می توانید برای تست زدن و محک خودتان از از آزمون های تست درایور استفاده کنید

آزمون آیین نامه اصلی آنلاین

کارتکس همان سوالات اصلی ایین نامه می باشد که سرجلسه آزمون اصلی به شما می دهند هر کارتکس دارای 30 سوال می باشد که متقاضیان گواهینامه پایه 3-2-1 باید در مدت زمان 20 دقیقه به سوالات جواب بدهند .

ازمونهای آیین نامه رانندگی شهرهای تهران- مشهد- اصفهان – شیراز – لرستان – کرمانشاه – سنندج- بندرعباس – بوشهر – خوزستان- ایلام- مرکزی و شهر های دیگر همه سراسری می باشد.

گواهینامه بین المللی رانندگی چیست؟

شمع خودرو بین 60 تا 90 هزار تعویض می شود. از روش های دیگر برای قبولی در آزمون رانندگی آنلاین آیین نامه، می توان به مطالعه ی کتاب مخصوص آیین نامه ی راهنمایی و رانندگی اشاره کرد. یکی از مزایای آزمون های آنلاین در دسترس بودن آن ها می باشد که به شما این فرصت را می دهد بارها و بارها خود را برای حضور در آزمون بسنجید.

غربیلک فرمان: کلیدی ترین ابزار در کنترل خودرو می باشد. حفظ دقیق بعضی از اصطلاحات تخصصی مربوط به خودرو می تواند به قبول شما در این آزمون و پاسخ به سوالات فنی کمک نماید. می گوید :

تابلوی خطر برای نقص فنی در راه استفاده می شود. زمانی که خواستید راه بیفتد باید از چراغ راهنما به موقع استفاده کنید، سرعت شما مناسب باشد، جای درست و به موقع ترمز کنید، کار شما با آینه مهم است، شکل سبقت گرفتن و رعایت حق تقدمها و رعایت فاصله طولی و عرضی و احتیاط برای عابر پیاده همگی بسیار اهمیت دارد. خطوط منقطع در راه ها به معنای اجازه عبور وسیله نقلیه از روی خطوط و با رعایت حق تقدم می باشد. یا هر شهر ازمون فرق می کنه ؟

سلامتی یا عدم سلامتی سیستم جلوبندی و وضعیت فرمانپذیری را آشکار می کند. مجید می گوید : سلام – درود برشما , ممنون بابت نظر و اطلاع دادن شما امیدوارم بهترین استفاده ازش داشته باشید. حسام می گوید :

سلام حرف ندارید 🌹🌺🌹 انصافا تست های آیین نامتون خیلی عالیه من معمولا نظر نمیدم اما اینجا حیفم آمد نظر ندم. وسیله ای که به طور مستقیم حرکت می کند حق تقدم دارد به وسیله ای که یا از پارک خارج میشود یا دنده عقب پارک میکند. وسیله نقلیه ای که می خواهد با سر پارک کند حق تقدم دارد نسبت به وسیله ای که با دنده عقب مشغول به پارک است.

از این رو توصیه می شود قبل از شرکت در آزمون های آنلاین از تغییرات آن ها مطلع شوید و تنها به آن ها اتکا ننمایید. آزمون های آنلاین معمولا از نمونه سوالات گواهینامه پایه سوم سالهای پیش می باشد. برای دریافت فایل سوالات، وب سایت هایی هستند که در این زمینه فعالیت دارند و تمام سوال هایی که ممکن است در آزمون اصلی آیین نامه مطرح شوند را در فضای اینترنت منتشر می سازند. امتحان آیین نامه اصلی دریافت گواهینامه رانندگی شامل چه موارد است؟

متقاضیان دریافت گواهینامه بین المللی رانندگی بایستی حتما دارای گواهینامه ملی معتبر باشند. نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب ویژه متقاضیان گواهینامه رانندگی پایه سوم و آزمون آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی با پاسخ . یک مشکل دیگر که در برخی از نمونه سوالات آیین نامه اصلی وجود دارد اینست که این سوالات یا بدون جواب هستند یا اینکه جواب های اشتباه دارند بنابراین خواندن این سوالات قبل از آزمون آیین نامه اصلی نه تنها به شما کمکی نمی کند بلکه ممکن است شما را گمراه تر نیز بکند و شانس قبولی شما را در آزمون آیین نامه اصلی کم تر نیز بکند . اگر شما هم مثل من اهل سفر باشین، حتما می دونین که برای سفرهای جاده ای با ماشین شخصی یا کرایه ماشین در خارج از کشور، اولین شرط، داشتن گواهینامه بین المللی رانندگی است.

نتیجه کامل بعد از گزینه پایان آزمون به صورت درصدی و تعداد صحیح سوالات و نتیجه قبولی و ردشدن آزمون دقیق مثل آزمون اصلی به شما نشان داده می شود. در پایان باید ذکر کرد مطالعه کامل و دقیق کتاب آیین نامه و هم چنین نمونه سوالات گواهینامه پایه سوم می تواند موفقیت در این آزمون را تضمین کند. سپس با برنامه ریزی دقیق مطالعه سوالات و جزوات را به نحوی پیش ببرید که کمترین زمان تلف شود. گواهینامه بین المللی با مجوز وزارت دادگستری آمریکا و بر اساس گواهینامه ملی، پس از اعتبارسنجی توسط نمایندگان رسمی شرکت در ایران، در کشور آمریکا صادر و از طریق پست به ایران ارسال می شود. با شرکت در آزمون های آنلاین می توانید تا حد بسیار زیادی آزمون اصلی آیین نامه را شبیه سازی کنید و آمادگی خود را بالا ببرید.

همان کارتکس ایین نامه رانندگی که سرجلسه امتحان به شما می دهند هر چند بعضی از آزمون های آنلاین موجود در فضای اینترنت به روز رسانی نمی شوند و به همین دلیل معتبر نمی باشند. آیا خواندن نمونه سوالها و شرکت در آزمونهای آنلاین در قبولی داوطلب آزمون آیین نامه تاثیر دارد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =