برنامه استعلام گواهینامه با کد ملی

تست درایور . برای این منظور باید به آدرس najatracking.post.ir بروید و پس از انتخاب گزینه گواهینامه که با علامت فلش قرمز در تصویر زیر مشخص شده انتخاب کنید  کد ملی خود را در قسمت خواسته شده وارد کنید.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 8581.jpg استگرفتن اصالت گواهینامه رانندگی

برای محک زدن ازمون ایین نامه می توانید با ورود به سایت تست درایور آزمون آیین نامه اصلی آنلاین خودتان را محک بزنید

هنرجویان توجه کنید شما بعد از دریافت گواهینامه به مدت 3 ماه به صورت تکی نمی توانید رانندگی کنید حتما باید یک نفر دارای گواهینامه کنار شما باشد

بعد از یکسال از تاریخ اعتبار گواهینامه می توانید بیرون شهر رانندگی کنید.

دارندگان فقط مجاز به راندن موتور سیکلت های سه چرخ هستند. این آزمون مهارت های پیچیده تر رانندگی مثل رانندگی در بزرگراه ها و پارک دوبل و غیره را می سنجد.

دارندگان این گواهینامه می توانند وسایل نقلیه دسته G را نیز برانند اما این رانندگی تحت قوانین دسته G1 خواهد بود. در این آزمون توانایی های فرد در زمینه پیروی از قوانین جاده و انجام فنون رانندگی ایمن ارزیابی خواهند شد.

افراد باید زمانی را جهت آشنایی با علائم جاده و قوانین رانندگی در استان جدید اختصاص دهند. رانندگی این افراد باید تحت شرایط مشخصی باشد. این نمونه سوالات فوق العاده مهم هستند و به شما توصیه میکنیم حتما این مجموعه را دانلود کنید . بسته طلایی مهم ترین و سخت ترین نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی را دارد.

هیچ استرسی برای امتحان آیین نامه ندارید چون خیالتان راحت است که 100 درصد قبول می شوید. فرد امتحان گیرنده آزمون را برای امتحان دهنده توضیح داده و امتحان دهنده باید از دستورات او پیروی کند. قبل از شرکت در آزمون، فرد باید یک اظهارنامه درباره تجربه رانندگی خود در بزرگراه پر کرده و آن تجربه را توصیف کند. قبل از شروع آزمون، فرد امتحان گیرنده مدت زمان آزمون را به امتحان دهنده اطلاع می دهد.

  • آزمون آیین نامه اصلی

فرد امتحان گیرنده اجازه ندارد امتحان دهنده را در حین آزمون راهنمایی کند. آزمون شهری مهارت های رانندگی فرد را در ترافیک و هدایت وسیله نقلیه بررسی می کند. در حین آزمون شهری انجام هیچ گونه فعالیت غیر قانونی از فرد درخواست نخواهد شد. افراد می توانند هر گونه خودرو، ون یا کامیون های کوچک را برانند. معمولا گواهینامه های رانندگی دارای تاریخ اعتبار ۱۰ ساله می باشند، در صورتیکه اعتبار گواهینامه تان به پایان برسد نیاز به تمدید گواهینامه رانندگی خواهید داشت.

هر گاه کسانی که مدت اعتبار گواهینامه آنان منقضی شده قبل از اخطار مأمورین برای تمدید یا تعویض آن به شهربانی مراجعه نمایند از پرداخت جریمه معاف خواهند بود. پس از آنکه فرد احساس کرد می تواند به صورت ایمن رانندگی کرده و اعتماد کافی را جهت شرکت در آزمون دارد می تواند از طریق اینترنت، تلفن یا مراجعه حضوری به هر کدام از مراکز آزمون رانندگی در این آزمون شرکت کند.

شما می توانید برای آزمون جاده ای G2 ثبت نام کنید.

نکته ی دیگر این است که نمرات اخذ شده در هیچ یک از آزمون های مقدماتی و اصلی آیین نامه در گواهینامه درج نمی شوند و تنها قبولی در این آزمونها مد نظر است. بعد از شرکت در کلاسها و قبولی در آزمونهای مقدماتی، برای شما کاردکس یا کارتکس تهیه می شود. در این مقاله، اول به شما میگوییم که برای گرفتن گواهینامه پایه سه باید چه شرایطی را داشته باشید؛ بعد به سراغ بررسی هزینههای گرفتن گواهینامه میرویم.

اگر میخواهید از پاسخ سوالات آگاه شوید،روی گزینه نمایش سوالات بعد از تست تمامی سوالات آزمون شماره: سی و نه کلیک کنید، در این صورت بعد از پایان آزمون قادر خواهید بود پاسخ ها را مشاهده کنید.اگر میخواهید در مورد آزمون آیین نامه اصلی شماره: 39 نظر و یا سوالی مطرح کنید، کافی است در بخش نطرات ما را آگاه کنید . بعد از ۱ سال از آزمون رانندگی جاده ای سطح ۱ و کسب گواهینامه رانندگی G2 شما می توانید برای آزمون جاده ای G2 ثبت نام کنید. اصولا گواهینامه رانندگی بعد از رد کردن مرحله امتحان آیین نامه و مرحله امتحان شهری , حدودا بین 15 تا 20 روز به دست شما عزیزان خواهد رسید .

مابین فن برقی وپروانه چه تفاوتی وجود دارد؟

حداقل نیم ساعت قبل از آزمون شهری در محل حضور داشته باشید. فرد باید وسیله نقلیه مناسبی را برای آزمون شهری به همراه بیاورد. در صورتی که فرد در سطح ۱ قرار داشته باشد، باید یک راننده دیگر نیز به همراه خود به مرکز آزمون رانندگی بیاورد.

در صورتی که فرد راننده سطح ۲ می باشد، باید آمادگی رد شدن در آزمون را داشته و راه جایگزینی برای بازگشتن به خانه داشته باشد. یک راننده دیگر با گواهینامه کامل رانندگی و حداقل ۴ سال سابقه رانندگی در خودرو حاضر باشد. در صورت قبولی در آزمون جاده ای سطح ۲ رانندگی در کانادا، شما موفق به اخذ گواهینامه رانندگی کامل سطح G می شوید.

متقاضیان برای گرفتن گواهینامه رانندگی می بایست در آزمون آیین نامه نمره قبولی را بیاورند. با مطالعه این مجموعه می توانید با آمادگی کامل در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی شرکت کنید. این تاییدیه توسط ایمیلی که شما وارد کردید بدست شما خواهد رسید.

حالت روحی و وضعیت شما در رانندگی به چه عواملی بستگی دارد؟

مابین فن برقی وپروانه چه تفاوتی وجود دارد؟

باید خود را در چه موقعیتی قرار دهید؟ بسته به کشور مبدا، افراد می توانند بدون گذراندن هر گونه امتحان رانندگی، گواهینامه خارجی خود را تحویل داده و یک گواهینامه رانندگی در کانادا دریافت کنند.

منبع : نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی 【جدید جدید جدید】

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =