حداکثر میزان سرعت مجاز انواع سواری در بزرگراه های برون شهری چند کیلومتر در ساعت است

سوال سرعت یکی از اصلی ترین سوالات ایین نامه رانندگی

حداکثر میزان سرعت مجاز انواع سواری در بزرگراه های برون شهری چند کیلومتر در ساعت است

  1.  120 کیلو متر در ساعت
  2. 125 کیلو متر در ساعت
  3. 110 کیلو متر در ساعت *
  4. 100 کیلو متر در ساعت

حداکثر سرعت مجاز انواع سواری در بزرگراه های برون شهری 110 کیلومتر می باشد

 

همچنین ببینید: در شهرها و مناطق مسکونی در خیابان های شریان اصلی حداکثر سرعت چند کیلومتر در ساعت است

 

 

امکان درخواست صدور گواهینامه به صورت آنلاین و تحویل آن از طریق پست به تمام کشورهای جهان وجود دارد. 4- استفاده از این گواهی ها برای افرادی که بیش از شش ماه در کشور خارجی اقامت داشته باشند مجاز نمی باشد. همه ما به خوبی می دانیم که رانندگی بدون گواهینامه امکان پذیر نیست و می دانیم که برای اخذ گواهینامه نیاز به دوره های تئوری و عملی است. لازم به ذکر است برای دریافت گواهینامه پایه نیازی به داشتن مدرک دیپلم نیست. در این صورت رسید دریافت می شود. البته در صورت درخواست و پرداخت جداگانه هزینه پست سریع، امکان دریافت مدارک در ایران در اسرع وقت یعنی از 7 تا 14 روز وجود دارد. با اسناد و سیستم های خود می توانیم ثابت کنیم که چه زمانی سند جدید را از طریق پست تحویل داده ایم. اگر می خواهید گواهینامه شما به آدرسی خارج از ایران ارسال شود، مدارک از طریق پست سریع السیر به FEDEX ارسال می شود و پس از 3 روز کاری گواهی خود را در منزل دریافت خواهید کرد. به عنوان مثال، اگر ملیت ایرانی دارید اما در سوئد زندگی می کنید، می توانید به راحتی این گواهی را به صورت آنلاین سفارش داده و در آدرس منزل خود در سوئد دریافت کنید.

قوانین رانندگی

نام و نام خانوادگی، عکس و امضای داوطلب، تاریخ تولد، آدرس، جنسیت، رنگ چشم، قد، تاریخ صدور و تاریخ اعتبار گواهینامه بر روی کارت های پی وی سی هوشمند درج شده است. پس از دریافت و تایید مدارک، درخواست صدور گواهینامه بین المللی بلافاصله توسط نماینده رسمی کیدا در ایران ثبت می شود و پس از 1 روز کاری دفترچه گواهینامه بین المللی و کارت هوشمند شما در آمریکا صادر می شود. در نظر داشته باشید که با سطح زبان b2 می توانید در آزمون تئوری شرکت کنید اما از آنجایی که برخی از سوالات دارای اصطلاحات تخصصی آلمانی هستند ممکن است متوجه منظور سوال نشوید پس بهتر است سطح زبان b1 را داشته باشید. 3- گواهینامه های بین المللی در آمریکا صادر می شود و بنابراین مشمول روابط سیاسی ناپایدار ایران و سایر کشورها نخواهد بود. ضمن اینکه این زمان برای تحویل گواهینامه در خارج از ایران بسیار کمتر است. 2. این گواهی ها در تمام 196 کشور عضو سازمان ملل پذیرفته می شود. 2. “گواهینامه رانندگی سه ساله” صادر شده توسط انجمن فقط در 134 کشور از 196 کشور عضو سازمان ملل معتبر است. 1. گواهینامه های صادر شده توسط ایالات متحده صرفاً ترجمه گواهینامه های ملی است که به شما امکان رانندگی در کشورهای عضو سازمان ملل را می دهد.

این نامه را تست کنید

2- در صورتی که پس از معاینه فیزیکی توسط پزشک مربوطه مشخص شود که متقاضی دارای معلولیت است و دریافت گواهی با نظر کادر فنی مشخص شده باشد، دانشجو باید با کارشناس رانندگی در شهر محل سکونت خود از از ساعت 10:00 الی 12:00 در روزهای جداگانه برای اظهار نظر آخرین مرحله اخذ گواهینامه و مراحل آن باید برای متقاضی قید شود. 2- همراه داشتن گواهی صادره از کشور محل اقامت (ایران) به همراه گواهی بین المللی الزامی است. برای مثال اگر ایرانی هستید و مدت زیادی در آلمان زندگی کرده اید نمی توانید از گواهینامه بین المللی استفاده کنید و باید گواهی ملی آلمان را دریافت کنید. 22. گرمای هوا بر کدام قسمت خودرو تاثیر می گذارد؟ گواهینامه رانندگی گواهی بر این است که یک شخص می تواند وسیله نقلیه را رانندگی کند. ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی چقدر طول می کشد؟ “گواهینامه های رانندگی” صادر شده در ایران فقط به صورت گواهینامه است که ترجمه رسمی گواهینامه شما بوده و در کشورهای مرکز پیمانکاری معتبر است. گواهینامه رانندگی مرکز در امارات فقط برای اجاره خودرو معتبر است.

گواهینامه رانندگی

اکنون که این مقاله را کلیک کرده و مطالعه کرده اید، احتمالاً مصمم به گرفتن گواهینامه رانندگی درجه سه هستید و می خواهید بدانید که برای گرفتن گواهینامه رانندگی در مجموع چقدر هزینه دارد. با توجه به تجربه چندین ساله ما در این زمینه، مطالعه نمونه سوالات آیین نامه به بسیاری از اقوام کمک کرد تا برای اولین بار در آزمون آیین نامه قبول شوند و حتی بسیاری از اقوام که بارها در آزمون آیین نامه قبول شده اند، با مطالعه نمونه سوالات با نتایج قابل قبول، موفق شدند. امتحان کد پایه را گذرانده اند. اولین شرط رسیدن به سن قانونی برای اخذ گواهینامه رانندگی در ایران 18 سال تمام است. خب با این حساب دیگر شرف شما را نخواهم گرفت و از شما دعوت می کنم تا تمامی مراحل و شرایط اخذ گواهی را در زیر مطالعه فرمایید. خوب، اکنون که اصول اولیه را می دانید، بهتر است تعریف مختصری از گواهینامه سطح 3 داشته باشید تا بتوانید ایده اولیه آن را به دست آورید. اکنون سعی کنید در عرض 20 دقیقه شروع به پاسخ دادن به سوالات آزمون کد اصلی کنید، دقیقاً زمانی است که واقعاً باید تست کنید.

این نامه را تست کنید

داده ها با استفاده از GSA Content Generator Demoversion تولید شدند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 3 =