خطوط شطرنجی در وسط تقاطع نشان دهنده چیست

یکی دیگر از سوالات اصلی ایین نامه رانندگی

خطوط شطرنجی در وسط تقاطع نشان دهنده چیست ؟

1 رانندگان باید قبل از خطوط شطرنجی توقف و مسیر حرکت خودروهای دیگر را باز نگه دارند.
2 عبور از روی این خطوط ممنوع است.
3 مربوط به زمانی می شود که تراکم خودروها در یک تقاطع زیاد بوده و امکان تخلیه وجود نداشته باشد.
4 همه ی موارد

جواب همانطوری که می بینید با رنگ قرمز مشخص شده است

 

همچنین ببینید: منظور از تخطی محدودیت سرعت چیست

 

بهتره ترجمه رسمی ایران هم همراهمون باشه یا در نهایت گواهینامه میتونه توسط یه مترجم رسمی تو دانمارک ترجمه بشه. آپدیت جدید جولای 2020 : تو مواردی و بعضی از کمونها ترجمه سفارت ممکنه مورد قبول واقع نشه. بی شک اگر در این مسافرت ها از خودروی شخصیتان استفاده کنید، فرصت بیشتری برای گشت و گذار و کشف سرزمین­های جدید پیدا خواهید کرد. تنها با یک کلیک به هر آنچه لازم دارید دسترسی پیدا خواهید کرد. بنابراین دادگاه در این موارد باید بررسی کند و ببیند که آیا این تصادف و قتل با نداشتن گواهینامه ارتباطی داشته است یا خیر و به عبارت بهتر اگر گواهینامه داشت آیا باز هم این تصادف و قتل واقع میشد یا خیر. ج ـ مجتمع آموزش رانندگی: آموزشگاهی که در امر آموزش قوانین و مقررات و مهارت عملی رانندگی برای حداقل دو نوع گواهینامه فعالیت میکند. درغیراینصورت با متخلفان برابر قوانین و مقررات رفتار میشود.

ایین نامه رانندگی

رانندگی بدون پروانه، عدم رعایت نظامات دولتی محسوب میشود. اگر فردی که مهارت بسیار زیادی در رانندگی دارد، بدون گواهینامه اقدام به رانندگی نماید و در حین رانندگی کسی را به قتل برساند در این حالت قتلی که واقع شده است، از نوع شبه عمد خواهد بود اما جز پرداخت دیه مسئولیت دیگری در مورد قتل نخواهد داشت زیرا درست است که او بدون رعایت قوانین و مقررات اقدام به رانندگی کرده اما قتلی که اتفاق افتاده بخاطر عدم رعایت این قوانین و مقررات نبودهاست. مقررات دیگر ازتقاطع یا گذرگاه عبور کنند. در نتیجه نمیتوان آنها را به پرداخت جزای نقدی محکوم کرد؛ هرچند عمل آنان تخلف از مقررات رانندگی است و باید جریمه شوند. میزان جزای نقدی جرایم مربوط به رانندگی از جمله رانندگی بدون گواهی­نامه هر سال در قانون بودجه مشخص میگردد. در این صورت او مرتکب تخلف شده و موظف به پرداخت جریمه خواهد بود. ب. اگر کسی گواهینامهی رانندگی داشته باشد اما اعتبار آن به پایان رسیده باشد و بدون تمدید اعتبار گواهینامهی خود اقدام به رانندگی کند، مرتکب جرم رانندگی بدون گواهینامه نشده است. اگر چنانچه به این نتیجه برسد که این تصادف و قتلی که در پی آن واقع شدهاست هیچ ارتباطی به نداشتن گواهینامه ندارد، باید حکم به پرداخت دیه و همچنین حبس یا جزای نقدی بخاطر رانندگی بدون گواهینامه صادر کند زیرا اگرچه رانندگی بدون گواهینامه نوعی بیاحتیاطی میباشد اما این بیاحتیاطی در وقوع قتل نقشی نداشتهاست و اگر راننده گواهینامه هم داشت، باز هم این قتل واقع می­شد.

تست ایین نامه

This post has been done by GSA Content Generator DEMO.

ازمون ایین نامه

بهعنوان مثال فردی که گواهینامه رانندگی موتورسیکلت دارد فقط مجاز به رانندگی با این وسیله نقلیه بوده و مجاز به رانندگی خودروی سواری نیست و همچنین کسی که گواهینامه پایه یک ندارد، نمیتواند با کامیون و اتوبوس رانندگی کند. همین طور که بسیاری از افراد کتاب را خوانده اند کامل هم خوانده اند ولی نتوانسته اند در آزمون آیین نامه اصلی قبول شوند . ۳۰ تیر ۱۳۹۸ – جدید ترین نمونه سوالات ازمون ایین نامه اصلی سال 98 با جواب . یکی از روش های ساده برای قبولی در آزمون های آیین نامه استفاده از نمونه سوالات ایین نامه می باشد. اما با رعایت مقرارت راهنمایی و رانندگی ، درصد زیان های مالی و جانی به حداقل می رسد ، نظم در عبور و مرور ایجاد می شود ، زودتر به مقصد می رسد و در وقت و مال صرفه جویی می شود. تکیه نمودن و آویزان شدن اشخاص نیز به وسایل نقلیه ممنوع است.

گواهینامه رانندگی

مثلاً قاضی میتواند شخص را از رانندگی در بزرگراه­ها فقط ممنوع کند. ۳. اشخاصی که به حکم دادگاه از رانندگی با وسیله نقلیهی موتوری ممنوع هستند. راهنمایی و رانندگیاست، مگر در مواردی که قانون خاصی وجود داشته باشد. اگر در آزمون عملی گواهینامه در آلمان قبول شوید تا ۳ بار و در بازه زمانی ۲ هفته ای مجاز به حضور دوباره در آزمون عملی هستند و به نوعی محدودیت خاصی برای شرکت در این آزمون وجود ندارد. هر وسیلهی موتوری گواهینامهی مختص به خود را دارد و براساس آییننامه راهنمایی و رانندگی هرکس بخواهد با هر نوع وسیله نقلیه موتوری مثل خودروی سواری، کامیون و اتوبوس رانندگی کند، باید گواهینامهای را که برای رانندگی با آن نوع وسیله نقلیه موردنیاز است، دارا باشد. عدم رعایت نظامات دولتی یک نوع بیاحتیاطی و به عبارت بهتر، نوعی تقصیر است اما حال باید دید که اگر در حین رانندگی بدون گواهینامه قتلی واقع شود، این قتل چه نوع قتلی است و چه مجازاتی در انتظار راننده خواهد بود؟ Content was created with GSA Content Generator DEMO!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − پنج =