سوالات تست ایین نامه راهنمایی رانندگی

ازمون ایین نامه اصلی چیست؟

تست های ازمون ایین نامه رانندگی شامل 20 ازمون 30 سوالی می باشند که شما می توانید این تست ها را به صورت انلاین از سایت تست درایور استفاده و تمرین کنید

ایا این سوالات از کتاب ایین نامه رانندگی می باشد و ایا بروز هستند

تمام سوالات از کتاب جدید ایین نامه گرفته شده است و قطعا جدید و بروز هستند

برای استفاده از این ازمونها شما با هر نوع گوشی می توانید استفاده کنید

برای استفاده از این ازمونها روی لینک زیر کلیک کنید

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

آزمون آیین نامه اصلی آنلاین

در سپتامبر سال 1949 میلادی سازمان ملل متحد، طرح گواهینامه بین المللی رانندگی را جهت راحت تر کردن مسافرت برای رانندگان در کشورهای خارجی پایه گذاری کرد. با بهره گیری از تیمی مجرب، امکان ارائه و صدور گواهینامه بین المللی رانندگی از سازمان جهانی اتومبیلرانی واقع در آمریکا را با حداکثر مدت زمان اعتبار 20 ساله دارا می باشد.

گواهینامه های بین المللی صادره توسط سازمان جهانی اتومبیلرانی در آمریکا علاوه بر هوشمند بودن، دارای اعتبار حداکثر بیست ساله بوده و فرد متقاضی حداکثر تا 20 سال از پرداخت حق تمدید گواهینامه بین المللی رانندگی و همچنین مراجعه مجدد و ارائه مدارک خویش معاف می باشد. خودرویی است که برای حمل انسان ساخته شده و ظرفیت آن با راننده حداکثر 6 نفر است.

اما تجربه ثابت کرده است هر ساله تعداد زیادی آزمون آیین نامه اصلی در کشور برگزار می شود که سوالات این آزمون، هر ساله تکرار می شوند. آزمون آیین نامه بصورت آنلاین. برای نمونه ما تصویری از کارتکس ایین نامه را در قسمت زیر قرار داده ایم تا با آن بیشتر آشنا شوید. ماده 5 – اتومبیلهای تعلیماتی باید دارای تجهیزات و مدارک لازم مشخصه زیر باشد. در زیر تصویری از یکی از صفحات بسته صورتی دکتر رانندگی را می بینید .

ایین نامه رانندگی

گواهینامه بین المللی رانندگی یک مدرک شناسایی بین المللی است که دارنده آن مجاز به رانندگی با وسیله نقلیه شخصی خود در هر کشوری که گواهینامه بین المللی رانندگی را به رسمیت شناخته، می باشد. تبصره ب : دارندگان گواهینامه رانندگی پایه دوم به شرط داشتن ۲۳ سال تمام و قبول شدن در آزمایش رانندگی با اتوبوس یك طبقه با اجازه مخصوص نیروی انتظامی می توانند تا وقتی كه در خدمت شركت واحد اتوبوس سرانی هستند به رانندگی اتوبوسهای یك طبقه شركت مذكور مبادرت ورزند .

1- وقتی در هنگام رانندگی حواس شما به چیزهای دیگری پرت شود. مجموعه ی ۴۳ صفحه ای نکات آموزش عملی رانندگی برای قبولی در امتحان شهری رانندگی به شما کمک خواهد کرد . مزیت اصلی گواهینامه بین المللی رانندگی این است که به هیچگونه امتحان و یا آزمونی چه به صورت کتبی و چه به صورت عملی و یا شفاهی احتیاجی نیست و این گواهینامه تنها ترجمه ای از گواهینامه اصلی شما در کشور مبدا می باشد.

گواهینامه رانندگی بین المللی به گونه ای طراحی شده است که بتواند بر مشکلاتی که رانندگان که در سفر به کشورهای دیگر با شرایط خاص آن کشور برایشان پیش می آید، غلبه کند. Apr 17, 2020 – نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب شامل بخش های فنی، فرهنگ رانندگی، تابلوها وعلائم راهنمایی و رانندگی می شود.

مرجع اصلی صدور گواهینامه بین المللی رانندگی، سازمان جهانی اتومبیل رانی، واقع در بروکلین نیویورک امریکا، می باشد؛ در حال حاضر 196 کشور جهان عضو این سازمان بوده و کشورهای پذیرنده گواهینامه بین المللی می باشند.

مدت زمان اعتبار گواهینامه بین المللی صادره توسط کانون اتومبیلرانی و جهانگردی ایران یک ساله و سه ساله بوده و بر خلاف گواهینامه بین المللی رانندگی آمریکا، کارت مغناطیسی هوشمند ندارد و غالبا هموطنانی که با این نوع گواهینامه بین المللی به سفر رفته اند، در بسیاری از کشورها از پذیرش کردنشان خودداری شده است و اعتبار آن با اعتبار گواهینامه های بین المللی صادره توسط سازمان جهانی اتومبیلرانی در آمریکا قابل مقایسه نمی باشد.

گواهینامه رانندگی

براساس مصوبه های سازمان جهانی اتومبیل رانی، اکثر کشورهای عضو این سازمان گواهینامه های صادر شده توسط این سازمان را به منظور استفاده اتباع خارجی در خاک خود معتبر می دانند. اصل گواهینامه معتبر پایه یک یا پایه سه (الزامی است).

غالبا گواهینامه رانندگی بین المللی به صورت دفترچه به همراه یک کارت مغناطیسی هوشمند صادر شده و در بسیاری از کشورها به همراه اصل گواهینامه رانندگی صادر شده توسط کشور مرجع، دارای اعتبار بوده و به تنهایی از اعتباری برخوردار نیستند. سوالات آیین نامه اصلی مزایای بسیاری دارد اما از جمله مهمترین و صد البته بهترین مزیت های آن می توان به این اشاره کرد که صرفاً مطالعه و بررسی و مرور این آزمونها برای قبولی شما در آزمون آیین نامه اصلی کافی است و تنها مطالعه و مرور این سوالات شما را از هرگونه جزوه و یا کتاب دیگری بی نیاز می سازد شما با مطالعه این سوالات قبولی خود را در آزمون آیین نامه رانندگی حتمی می کنید ما این را تضمین می کنیم .

https://issuu.com/barana95

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 2 =