شرایط و مدارک لازم برای اخذ گواهینامه رانندگی

آیا سوالات آيین نامه اصلی سال 1400 فرق کرده؟ آیا آزمون آیین نامه نمره منفی دارد؟ در این امتحان شما پشت خودروی اتومات نشسته و از طریق سیستم رادیویی موجود در خودرو با افسر در ارتباط هستید ( خوشبختانه مثل ایران افسر رانندگی کنار شما نمی نشیند ) , با انجام دستورات افسر مذکور , افسر معیار امتیاز دهی به رانندگی شما را سنجیده و به شما نمره میدهد . از این رو ما گزینۀ دیگری را هم به شما پیشنهاد میکنیم تا به صورت قطعی جزو پذیرفتگان آزمون آیین نامه باشید.

آزمون آیین نامه اصلی آنلاین

قبل از امتحان آیین نامه اصلی حتما سعی کنید مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه رانندگی را حل کنید . البته باید بگوییم بسیاری از افراد سعی میکنند با وسایل نقلیه عمومی به مقصد خود بروند . موارددیگرتبدیل گواهینامه های رانندگی با تائید وزارتخانه های کشور و امورخارجه صورت می پذیرد.ماموران سیاسی و کنسولی واعضای سازمان های بین المللی می توانند برای تبدیل گواهینامه های خود مدرک مندرج درماده 22 این آیین نامه راازطریق وزارتخانه های خارجه و کشور به راهنمایی و رانندگی ارسال نمایند.

به منتهی الیه طرف چپ خیابان هدایت و سپس به چپ گردش کنند.

سوالات آیین نامه اصلی مجموعه سوالاتی می باشد که گواهینامه بگیران جوان پس از اتمام آموزش های لازم، باید آنها را پاسخ دهند. معمولا گواهینامه های رانندگی اعتباری ۱۰ ساله دارند، در صورتیکه اعتبار گواهینامه تان به پایان برسد باید گواهینامه خود را تمدید کنید. شما با هر سطح از دانش رانندگی که باشید، در پشت فرمان یک اتومبیل واقعی مینشینید و به کمک یک مربی توانا، به تمرین و یادگیری رانندگی میپردازید.

با شرکت در این آزمون ها می توانید بهتر سوالات ایین نامه اصلی را پاسخ دهید. سوالات آزمون اصلی آیین نامه همانند سوالات آزمون مقدماتی هستند (شامل 30 سوال که امکان 4 سوال غلط یا بدون پاسخ بین آن ها وجود دارد). میرسیم به سوالات آیین نامه رانندگی که شامل 30 تست با حد مجاز قبولی 3 غلط مییاشد . سپس در کلاس فنی که 3 جلسه 1 ساعته است شرکت کرده و دیگر آماده شوید برای امتحان آیین نامه رانندگی . به منتهی الیهطرف چپ خیابان هدایت و سپس به چپ گردش کنند. پس از گذراندن این جلسات که معمولاً در ۶ جلسۀ یک ساعت و نیمه ارائه میشود به مرحلۀ دوم میرسید. کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی را به صورت کامل نسخه PDF میتوانید در یک آزمون دانلود نمایید.نسخه چاپ جدید ۹۴-۹۵ فقط و فقط در وبسایت یک آزمون موجود میباشد.

متاسفانه برخی از منابع نمونه سوالات آیین نامه استانداردی را به کاربران ارائه نمیکنند با اینکه پول زیادی نیز بابت خرید این نمونه سوالات از متقاضیان می گیرند . به منظور اجتناب از هرگونه سوء استفاده و جعل گواهینامه بین المللی رانندگی، علاوه بر بارکد یک هولوگرام امنیتی بر روی گواهینامه وجود دارد که از آن محافظت می کند و عمر آن را طولانی کرده و همچنین احتمال هر گونه تقلب و سوء استفاده از آن را از بین می برد. پاسخ صحیح: گزینه الف: برای حفظ کنترل صحیح بر روی پدال می بایست از کفش مناسب استفاده شود. شاید کمی ناامیدکننده به نظر برسد، اما بهتر است بدانید که متاسفانه درصد بالایی از شرکتکنندگان در آزمون تئوری آیین نامه برای بار اول مردود میشوند.

البته بهتر است بگوییم هرگز اینکار را نکنید زیرا آیین نامه رانندگی در این کشور کمی تفاوت دارد که خب بهتر است حتما با قوانین آشنا شوید و یا اصلا ببینید با حجم سنگین هزینه جریمه ها رانندگی در این کشور کار درستیست یا خیر ؟ 4) در انتها پرونده تکمیل شده شما توسط پیک آموزشگاه به اداره امور آموزشگاه ها فرستاده می شود. الف ـ برای گردش به راست، چراغ راهنمای سمت راست وسیله نقلیه را روشن کنند.

در این مقاله، اول به شما میگوییم که برای گرفتن گواهینامه پایه سه باید چه شرایطی را داشته باشید؛ بعد به سراغ بررسی هزینههای گرفتن گواهینامه میرویم. تعویض به موقع فیلتر هوا باعث چه عاملی میشود؟ این خدمت در دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی با احتساب هزینه پستی و پیامک مبلغ ۵۰۸ هزار و ۲۴۹ ریال است که از طریق دستگاههای کارت خوان موجود در دفاتر دریافت میشود. جریمه رانندگی با گواهینامه تاریخ گذشته ، 30 هزار تومان است.

در مجموع هزینه گواهینامه رانندگی چیزی بین 1.000.000 الی 1.400.000 هزار تومان میشود. ۱۱- سبقت گرفتن در پیچ های تند و سربالایی ها چه مورد قانونی را شامل می شود ؟ اگر شرایط اولیه را برای گواهینامه گرفتن دارید، وقت آن رسیده که با طی کردن مراحل زیر به گواهینامه خودتان برسید. در این موارد از اولین آزمون به فکر نتیجه خواهید بود و پاسخنامه را که بررسی میکنید تعدا سوالاتی که بلد نبودید یا اشتباه پاسخ دادید کم است. در گذرگاه پیاده حق تقدم عبور با عابرین پیاده است. به طور مثال، ممکن است در سوالات مربوط به تابلوهای راهنمایی و رانندگی و یا مقررات ایمنی و ترافیک یا در سوالات مربوط به بخش فنی دچار مشکل باشید.

https://bazar4h.tumblr.com/post/684713202603409408/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%B3%D9%88%D9%85

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =