یادگیری کتاب ایین نامه رانندگی

برای یادگیری کل کتاب آیین نامه فقط کافیست فیلم این دوره را در موبایل یا کامپیوتر خود بریزید و آن را مشاهده کنید و براحتی در کمترین زمان تمام مطالب کتاب را یاد بگیرید. دریکساز ، بزرگ ترین سایت دانلود رایگان – نمونه سوالات آیین نامه. ت

وجه توجه : این مجموعه کاملا جامع و متفاوت از سایر مجموعه های موجود در دیگر سایت ها می باشد.

همچنین ببینید: خطوط شطرنجی در وسط تقاطع نشان دهنده چیست

– کنترل باد لاستیک ها چه زمانی باید انجام شود ؟

. بعد از انجام انگشت نگاری و تحویل مدارک به کارشناس مربوطه در اداره پلیس شما می بایستی مبلغ ۱۲۰ لیر را به عنوان هزینه این پخش به صورت نقدی پرداخت نمایید. مثلا اگر شما ایرانی هستید و با داشتن اقامت بلند مدت در آلمان زندگی می کنید، نمی توانید از گواهینامه بین المللی استفاده کنید و بایستی حتما گواهینامه ملی کشور آلمان را دریافت کنید.

مثلا اگر شما ملیت ایرانی دارید ولی در سوئد زندگی می کنید، به راحتی می توانید این گواهینامه را به صورت آنلاین سفارش دهید و آن را درب منزل در آدرس سوئد دریافت کنید. عکس شما باید جدید باشد و تمام گردی صورت شما در آن مشخص باشد. در محل حضور یابد.

بر روی کارت های PVC هوشمند، اسم و فامیل، عکس و امضای متقاضی، تاریخ تولد، آدرس، جنسیت، رنگ چشم، قد، تاریخ صدور و تاریخ اعتبار گواهینامه درج می شود. ۵- گواهینامه بین المللی بدون امضای شخص متقاضی زیر عکس، فاقد اعتبار است.

باید خود شخص متقاضی تمدید گواهینامه رانندگی در محل حضور یابد. در هر صورت اگر دادگاه چنین حکمی را صادر کند ولی شخص محکوم بدون توجه به این حکم اقدام به رانندگی نماید، مشمول این ماده و مجازات­هایی که در بند اول مورد اشاره قرار گرفت، خواهد بود.

اگر ماشین ندارید با همان کسی که تعلیم رانندگی گرفته اید هماهنک می کنید تا نیم ساعت ماشینش را در اختیار شما قرار دهد که البته این موضوع ۶٠ دلار برای شما آب میخورد. در مکانیزم جعبه لایتنر سوالاتی که اشتباه پاسخ می دهید در فواصل زمانی کمتری، دوباره از شما پرسیده خواهد شد تا در حافظه بلند مدت جای بگیرد.

https://issuu.com/barana95

تست ایین نامه

نور بالا (استپ بالا) باید طوری میزان گردد که به وسیلهی آن وجود اشخاص یا اشیا از فاصله ۱۵۰ متری تشخیص داده شوند.

– امکان ثبت درخواست صدور گواهینامه به صورت آنلاین و تحویل پستی آن در همه کشورهای دنیا وجود دارد. درصورت کشف نقص عضوموثرازسوی ماموران راهنمایی ورانندگی وعدم قیدآن در گواهینامه رانندگی، گواهینامه رانندگی اخذوتازمان بررسی های پزشکی واعلام امکان صدورگواهینامه مجدد ، دارنده گواهینامه حق رانندگی ندارد.

چنانچه برای مقام قضایی ثابت شود که فرد بدون گواهینامه مقصر حادثه بوده ، برابر قانون مکلف است مجازات وی را تشدید کند مضافاً اینکه قاضی می تواند به عنوان مجازات تکمیلی مجرم را به مدت یک تا پنج سال از حق رانندگی یا تصدی وسایل موتوری محروم کند.

اگر راننده برای بار سوم باز هم تخلفات خود را ادامه داده و ۲۰ نمره منفی در سوابق خود درج کرده باشد گواهینامه وی باطل شده و یکسال حق رانندگی ندارد و پس از گذشت این مدت می تواند برای دریافت گواهینامه جدید با پرداخت مبلغی، دوره های آموزشی را سپری کند. ۳- گواهینامه های بین المللی در خارج از ایران به عنوان کارت شناسایی پذیرفته نمی شوند.

گواهینامه های صادره از آمریکا قابل تمدید نیستند و پس از اتمام مدت اعتبار آن ها بایستی برای صدور کارت جدید اقدام شود. ۲- این گواهینامه ها در تمامی ۱۹۶ کشور عضو سازمان ملل پذیرفته می شوند.

– به همراه داشتن گواهینامه صادره از کشور محل اقامت (ایران) در کنار گواهینامه بین المللی الزامی است. شما با دریافت نسخه پی دی اف کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی می توانید کتاب آیین نامه رانندگی را در گوشی همراه، تبلت ،کامپیوتر و… آزمون به این صورت برگزار میشود که شما به همراه یک افسر راهنمایی و رانندگی سوار اتومبیل میشوید و ایشان از شما میخواهد که رانندگی کنید تا سطح تسلط و آمادگی شما را بسنجد. پس از ارسال فرم، مدارک شما به دقت بررسی می شود و در صورت تایید مدارک، دستورالعمل پرداخت هزینه صدور و ارسال پستی گواهینامه برایتان ارسال خواهد شد. این مدارک توسط برخی از شرکت های خصوصی با مجوز از وزارت دادگستری آمریکا، صادر می شوند.

– گواهینامه های بین المللی در آمریکا صادر می شوند و لذا دستخوش روابط ناپایدار سیاسی ایران و دیگر کشورها نخواهند بود. همچنین ماموران سیاسی، کنسولی و اعضای سازمانهای بین المللی میتوانند برای تبدیل گواهینامههای خود مدرک مندرج در ماده ۲۲ این آئین نامه را از طریق وزارتخانههای خارجه و کشور به راهنمائی و رانندگی ارسال کنند.

گواهینامه رانندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 13 =